Wyjazd do Niemiec w ramach stypendium DAAD

Drodzy Studenci wszystkich kierunków Wydziału Nauk Geograficznych!

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie z DAAD na wyjazd grupowy do Niemiec (Berlin-Poczdam) w dniach 03-12 czerwca 2024 roku. Tematem przewodnim wyjazdu jest "Smart city and smart villige na przykładzie Berlina i Brandenburgii".

W programie zaplanowano część naukową, w tym polish-german student workshop na Freie University w Berlinie, spotkania z przedstawicielami Ministerstwa Ochrony Środowiska, Berlińskiego Senatu, Geograficznego Centrum Naukowego (GeoForschungsZentrum), Akademii Rolniczej (ATB)  oraz część turystyczną - zwiedzanie Berlina i Poczdamu.

Uczestnicy wyjazdu otrzymają stosowne certyfikaty za udział w wyjeździe.

Wszelkie pytania związane z wyjazdem proszę kierować do organizatora wyjazdu Pani prof. Aleksandry Jezierskiej-Thöle (alekjez@ukw.edu.pl).