Konkurs PAEK na najlepszą pracę magisterską o tematyce krajobrazowej

Polska Asocjacja Ekologii Krajobrazu (PAEK) ogłasza kolejną edycję Konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą tematyki krajobrazowej. Uczestnikami konkursu mogą być Autorzy prac magisterskich obronionych od 1 stycznia 2023 roku do 30 września 2024 roku.

Celem konkursu jest:

• propagowanie idei rozumianych całościowo i multidyscyplinarnie badań krajobrazu,
  • mobilizacja studentów do podejmowania interesujących i aktualnych problemów badawczych z zakresu interakcji człowiek - środowisko oraz kształtowania krajobrazu,
  • promowanie szczególnie uzdolnionych, młodych absolwentów uczelni wyższych,
  • propagowanie wśród młodzieży akademickiej postawy odpowiedzialności za krajobraz w sytuacji narastającej antropopresji.

Zgłoszenie w bieżącej edycji konkursu (prace w formacie pdf wraz z wypełnionym formularzem) należy kierować do Komisji PAEK ds. konkursu prac magisterskich na adres:

barbara.korwel-lejkowska@ug.edu.pl w terminie do 30 listopada 2024 roku

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w załącznikach oraz na stronie PAEK.